Контактирајте не

Heshan Ovit кујна и бања Индустриски копродукции, ООД.

адреса

Б зона Површина Dongxi развој, Zhishan Таун, Heshan Сити, провинција Гуангдонг, Кина.

Е-пошта

fortuneliang@ovit-kb.com

телефон

+ 86-750-8663188 

+ 86-750-8663688

Факс: + 86-750-8663788

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?
Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Контакт со нас

Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
адреса
Б зона Површина Dongxi развој, Zhishan Таун, Heshan Сити, провинција Гуангдонг, Кина.
Е-пошта
fortuneliang@ovit-kb.com
телефон
+ 86-750-8663188 + 86-750-8663688
WhatsApp Онлајн Chat!