Жица кошница (DR001) - Кина Heshan Ovit кујна и бања Индустриски

Жица кошница (DR001)

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 50 парчиња
 • Порт: Jiangmen
 • Начин на плаќање: T / T
 • Набавка Способност: 3000 парчиња / месец
 • ФОБ Цена: US $ 12,93 / парче
 • детали за производот

  Тагови производ

  информација за продуктот
  Име на производ Мијалник додатоци
  Ovit Точка бр DR001
  функција без тапа
  предност 1) Фокус: Рачно изработени од нерѓосувачки челик мијалник само.
  2) Искуство: повеќе од 6 години.
  3) 'рѓа доказ за многу години.
  4) Навремена испорака
  5) да ја прифати наредби против клиенти примероци, наведени дизајни, спецификации и барања за пакување
  материјал Од нерѓосувачки челик (SUS304)
  занает чиста Рачен
  големина 458 × 288 × 151
  боја Сребрена
  облик правоаголник

  категории на производи
  3D HIDDEN СЕРИЈА >>
  RTS1 СЕРИЈА >>
  RTS2 СЕРИЈА >>
  RTS3 СЕРИЈА >>
  STS1 СЕРИЈА >>
  STS2 СЕРИЈА >>
  RFS СЕРИЈА >>
  СФС СЕРИЈА >>
  руски СЕРИЈА >>
  SUS СЕРИЈА >>
  GTB СЕРИЈА >>
  мијалник ОПРЕМА >>

  1xucma1e5yk3683


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

  

  Билтен

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  Контакт со нас

  Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
  адреса
  Б зона Површина Dongxi развој, Zhishan Таун, Heshan Сити, провинција Гуангдонг, Кина.
  Е-пошта
  fortuneliang@ovit-kb.com
  телефон
  + 86-750-8663188 + 86-750-8663688
  WhatsApp Онлајн Chat!