TS-16 - Кина Heshan Ovit кујна и бања Индустриски

TS-16

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 50 парчиња
 • Порт: Jiangmen
 • Начин на плаќање: T / T
 • Набавка Способност: 3000 парчиња / месец
 • детали за производот

  Тагови производ

  1. Извлечни кујна тапа
  2. Две - функција туш главата
  3. влезот цевка 304 од нерѓосувачки челик (60cm)
  4. Шпански кертриџ увоз
  5. камшиче површина

 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

  

  Билтен

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  Контакт со нас

  Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
  адреса
  Б зона Површина Dongxi развој, Zhishan Таун, Heshan Сити, провинција Гуангдонг, Кина.
  Е-пошта
  fortuneliang@ovit-kb.com
  телефон
  + 86-750-8663188 + 86-750-8663688
  WhatsApp Онлајн Chat!