TS-015 - China Heshan Ovit Kitchen & Bath Industrial

TS-015

Përshkrim i shkurtër:


 • Sasia Min.urdhër: 50 Copë
 • Port: Jiangmen
 • Kushtet e pagesës: T / T
 • Furnizimi Aftësia: 3000 copë / në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Kuzhina rubinet
  2. 304 Çelik tub gji (60cm)
  3. Mingdi Cartridge
  4. sipërfaqja e tepër i hollë

 • I mëparshëm:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  

  Gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontaktoni na

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  Adresë
  B Zone Dongxi Zona e Zhvillimit, Zhishan qytetit, Heshan City, Guangdong Province, China.
  E-mail
  fortuneliang@ovit-kb.com
  telefon
  + 86-750-8663188 + 86-750-8663688
  WhatsApp Online Chat!