FDS401 - China Heshan Ovit Kitchen & Bath Industrial

FDS401

Përshkrim i shkurtër:


 • Sasia Min.urdhër: 50 Copë
 • Port: Jiangmen
 • Kushtet e pagesës: T / T
 • Furnizimi Aftësia: 3000 copë / në muaj
 • FOB Çmimi: US $ 9.12 / copë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Informacioni i produktit
  Emri i produktit lavamani Accessories
  Ovit Item Nr FDS401
  tipar pa rakord
  avantazh 1) Focus: kati DrainOnly.
  2) Përvoja: Më shumë se 6 vjet.
  3) Rust-provë për shumë vite
  4) dorëzimit Prompt
  5) Ne pranojmë urdhra kundër klientëve mostrave, harton specifikuara, specifikimet dhe kërkesat e paketimit
  Trashësia
  material
  zeje
  instalim
   madhësi  200x92x82.5

  kategori të produktit
  3D HIDDEN SERIES >>
  RTS1 SERIES >>
  RTS2 SERIES >>
  RTS3 SERIES >>
  STS1 SERIES >>
  STS2 SERIES >>
  RFS SERIES >>
  SFS SERIES >>
  RUS SERIES >>
  SUS SERIES >>
  GTB SERIES >>
  ACCESSORIES lavaman >>

  1xucma1e5yk3683


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  

  Gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontaktoni na

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  Adresë
  B Zone Dongxi Zona e Zhvillimit, Zhishan qytetit, Heshan City, Guangdong Province, China.
  E-mail
  fortuneliang@ovit-kb.com
  telefon
  + 86-750-8663188 + 86-750-8663688
  WhatsApp Online Chat!