GTB200A - China Heshan Ovit Kitchen & Bath Industrial

GTB200A

Përshkrim i shkurtër:


 • Sasia Min.urdhër: 50 Copë
 • Port: Jiangmen
 • Kushtet e pagesës: T / T
 • Furnizimi Aftësia: 3000 copë / në muaj
 • FOB Çmimi: US $ 211.00 / copë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Informacioni i produktit
  Emri i produktit GTB Series
  Ovit Item Nr GTB200A
  tipar pa rakord
  avantazh 1) Focus: Vetëm Çelik dorë lavamani.
  2) Përvoja: Më shumë se 6 vjet.
  3) Sound deadening Pad Në fund dhe Side.
  4) Rust-provë për shumë vite.
  5) dorëzimit Prompt
  6) Ne e pranojmë urdhra kundër klientëve mostrave, harton specifikuara, specifikimet dhe kërkesat e paketimit.
  Trashësia 1.2mm
  material SUS304
  zeje Punuar me dorë të pastër
  instalim Top-Mount
  prerje Size 832 x 457

  dqujoau1qu05713

  kategori të produktit
  3D HIDDEN SERIES >>
  RTS1 SERIES >>
  RTS2 SERIES >>
  RTS3 SERIES >>
  STS1 SERIES >>
  STS2 SERIES >>
  RFS SERIES >>
  SFS SERIES >>
  RUS SERIES >>
  SUS SERIES >>
  GTB SERIES >>
  ACCESSORIES lavaman >>

  1xucma1e5yk3683


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  

  Gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontaktoni na

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  Adresë
  B Zone Dongxi Zona e Zhvillimit, Zhishan qytetit, Heshan City, Guangdong Province, China.
  E-mail
  fortuneliang@ovit-kb.com
  telefon
  + 86-750-8663188 + 86-750-8663688
  WhatsApp Online Chat!