Lajme

 • Stainless steel sink is the first choice for home kitchen

  Stainless steel sink is the first choice for home kitchen

  As a high-quality metal material, stainless steel has been widely used in various production fields. Today, Xiaobian will popularize some knowledge about the selection of stainless steel sinks in the future! Stainless steel sink size There are three types of stainless steel sinks: single, double ...
  Lexo më shumë
 • Modern Tregu sanitare ndërgjegjshëm Simple modës në rrjedhë

  Modern Tregu sanitare ndërgjegjshëm Simple modës në rrjedhë

  Në qoftë se ju do të qëndrojnë në kërkesat fazën e produkteve banjo që ju të qëndroni jashtë, kur materialconsumption nuk është më në përmbushjen e nevojave themelore të nivelit, por ngjitja në aestheticrealm dhe të gëzojnë jetën, gjithashtu përballen ripërcaktuar banjo. Merrni banjo është tani jo vetëm që është banje ...
  Lexo më shumë
 • A e dini se rreziqet e rubinet uji?

  A e dini se rreziqet e rubinet uji?

  "Për shumicën e njerëzve, gjëja e parë që pas gjetjes deri në mëngjes, shpesh hapur rubinetin për të larë fytyrën tuaj, lahen dhëmbët tuaj, vlim me ujë. Siç të gjithë e dinë, vetëm le jashtë uji mund të fshehin një "vrasësit shëndetësore". "Mos përdorni mbajtjen më të mirë në trokitje e lehtë" brenda natës ujë ', ...
  Lexo më shumë
 • Banjo style projektimit është një trend global

  Banjo style projektimit është një trend global

  Tani, në hartimin e produktit banjo, designers për të marrë parasysh faktorë të është e ndryshme, për shembull, kohët e fundit popullor style atë në shtëpi, konsumatorët e huaj Pro shikimin për cilat lloje të produkteve banjo, zgjedhja e materialeve dhe stilit të si bashkim dhe kështu me radhë, me forcimi i trendit të globali ...
  Lexo më shumë
 • Si mbrojtje e parë të karbonit të ulët mjedisore në industrinë e përgjithshme sanitare ndërgjegjshëm

  Si mbrojtje e parë të karbonit të ulët mjedisore në industrinë e përgjithshme sanitare ndërgjegjshëm

  "Të ulët të karbonit", kjo është për shkak se në vitet e fundit problemet mjedisore të bëhet gjithnjë e moreattention nga fjala, jeta të ulët të karbonit dhe të kursimit të energjisë dhe mbrojtjen e mjedisit është bërë një konsensus publik, dhe gradualisht të thellë në çdo aspekt të prodhimit dhe jetës. Material për ndërtim...
  Lexo më shumë


Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

kontaktoni na

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
Adresë
B Zone Dongxi Zona e Zhvillimit, Zhishan qytetit, Heshan City, Guangdong Province, China.
E-mail
fortuneliang@ovit-kb.com
telefon
+ 86-750-8663188 + 86-750-8663688
WhatsApp Online Chat!