TS-007 - China Heshan Ovit Kitchen & Bath Industrial

TS-007

Përshkrim i shkurtër:


 • Sasia Min.urdhër: 50 Copë
 • Port: Jiangmen
 • Kushtet e pagesës: T / T
 • Furnizimi Aftësia: 3000 copë / në muaj
 • FOB Çmimi: US $ 47,78 / copë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Informacioni i produktit
  Emri i produktit lavamani Accessories
  Ovit Item Nr TS-007
  tipar pa rubinet
  avantazh 1) Focus: Vetëm Satinless çeliku dorë lavamani.
  2) Përvoja: më shumë se 16 Year.
  3) Sound deadening Pad Në fund dhe Side.
  4) Rust-provë për shumë yaers.
  5) dorëzimit Prompt
  6) Ne e pranojmë urdhra kundër klientëve mostrave, harton specifikuara, specifikimet dhe kërkesat e paketimit.
  Trashësia 1.2mm
  material SUS304
  zeje Punuar me dorë të pastër
  instalim
  prerje Size

  kategori të produktit
  3D HIDDEN SERIES >>
  RTS1 SERIES >>
  RTS2 SERIES >>
  RTS3 SERIES >>
  STS1 SERIES >>
  STS2 SERIES >>
  RFS SERIES >>
  SFS SERIES >>
  RUS SERIES >>
  SUS SERIES >>
  GTB SERIES >>
  ACCESSORIES lavaman >>

  1xucma1e5yk3683


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  

  Gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontaktoni na

  Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
  Adresë
  B Zone Dongxi Zona e Zhvillimit, Zhishan qytetit, Heshan City, Guangdong Province, China.
  E-mail
  fortuneliang@ovit-kb.com
  telefon
  + 86-750-8663188 + 86-750-8663688
  WhatsApp Online Chat!