за нас

Ovit кујна и бања куќа се наоѓа во градот Zhishan Heshan градот, се граничи со база на водовод и санитарна опрема на Кина. Ovit е професионална компанија за интегрирање на R & D, производство и продажба.

Ovit е основана во 2011 година Од основањето, наследување иновации дух, Ovit се фокусира на истражување и развој на нерѓосувачки челик мијалник фабрикувани производи. Извршување на концептот на градење на здрава зелена кујна живот, Ovit лансиран на нова серија производи на S / S кујната кабинети и бања кабинет во 2016 година.

Додека за да се развијат нови производи и да се изгради маркетинг системи, Ovit постојано се подобрува внатрешно управување на совршен производство систем за управување и управување со квалитетот, што доведува до стабилен и сигурен квалитет и водечките позиции во индустријата.

Во иднина, Ovit ќе продолжи да се движам и подобрување на основните надлежности, со преземање на здравје, мода, висок квалитет, како стандард, се прелива во правење поудобно, здрава, удобен производи со висок квалитет.
Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Контакт со нас

Ние секогаш сме подготвени да им помогне на you.There многу начини да се поврзеш со you.You може да ни капка на линија. Дајте ни повик или испрати на email.choose она што ви одговара најмногу.
адреса
Б зона Површина Dongxi развој, Zhishan Таун, Heshan Сити, провинција Гуангдонг, Кина.
Е-пошта
fortuneliang@ovit-kb.com
телефон
+ 86-750-8663188 + 86-750-8663688
WhatsApp Онлајн Chat!