Rreth nesh

Ovit Kitchen & Bath Company është e vendosur në qytetin Zhishan qytetin e Heshan, në kufi me bazën e pajisje hidraulike dhe mallra sanitare të Kinës. Ovit është një kompani profesionale integrimin e R & D, prodhimit dhe shitjes.

Ovit u themelua në vitin 2011. Që nga themelimi, trashëguar frymën risi, Ovit përqendrohet në kërkimin dhe zhvillimin e çelik produkteve të fabrikuara lavaman. Mbante në konceptin e ndërtimit të një jetë të shëndetshme kuzhinë të gjelbër, Ovit nisur në produkte të reja seri e S / S kabineteve kuzhinë dhe banjo kabinetit në vitin 2016.

Ndërsa në lidhje për të zhvilluar produkte të reja dhe për të ndërtuar sisteme të marketingut, Ovit vazhdimisht përmirëson menaxhimin e brendshëm për të përsosur sistemin e menaxhimit të prodhimit dhe të sistemit të menaxhimit të cilësisë, e cila çon në cilësi të qëndrueshme dhe të besueshme dhe pozitat udhëheqëse në industri.

Në të ardhmen, Ovit do të vazhdojë për të ecur përpara dhe për të përmirësuar kompetencat thelbësore, duke marrë Shkurre, modës, cilësi të lartë si standard, derdh në duke e bërë më të rehatshme, të shëndetshme, produkte të përshtatshme në cilësi të lartë.
Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

kontaktoni na

Ne jemi gjithmonë të gatshëm për të ndihmuar you.There shumë mënyra për të kontaktuar you.You mund të na bjerë në linjë. Na jep një telefonatë ose dërgoni një an email.choose atë që ju përshtatet më.
Adresë
B Zone Dongxi Zona e Zhvillimit, Zhishan qytetit, Heshan City, Guangdong Province, China.
E-mail
fortuneliang@ovit-kb.com
telefon
+ 86-750-8663188 + 86-750-8663688
WhatsApp Online Chat!